Apartmán Student s.r.o.

ubytovanie Praha 4
 

*** Apartmán Student s.r.o. / ubytovanie Praha 4

Apartmán Praha 4 Student s.r.o.

ApartmanStudent ponúka pohodlné ubytovanie s dostatkom pokoja a súkromia, perfektne vybavené izby, príjemné okolité prostredie a v blízkosti nájdete aj reštaurácie, obchody a fitcentra.

V novom modernom objekte Apartmán Študent v Prahe Kunraticiach sa nachádza 115 nadštandardne vybavených izieb, reštaurácia s celodennou prevádzkou a študentský klub.

Apartmán Študent Praha vybavenie
Vlastné sociálne zariadenie s hotelovou kozmetikou, veľké uteráky, sprcha, 2x umývadlo. Ďalšie vybavenie v izbách - chladničky, stoly, skrine, postele. Kuchynka je spoločná pre celé poschodie. LCD televízor v apartmáne alebo sú k dispozícii za mierny poplatok. Pripojenie k internetu cez kábel je samozrejmosťou.

Praha Ubytovanie
ApartmanStudent má k dispozícii ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových alebo štvorlôžkových apartmánoch s balkónom alebo terasou. V cene je zahrnuté teplo, vodné, stočné, výmena posteľnej bielizne každých 14 dní a internet.

Ubytovanie v Prahe Apartmán Študent služby
Okrem ubytovania ponúkajú vysokoškolské internáty v lokalite Praha Kunratice aj ďalšie služby - pre študentov a ubytovaných hostí sú k dispozícii tenisové kurty, futbalové ihrisko, fitcentrum, sauna či solárium, čo môžu ponúknuť máloktoré iné koľaje Praha.

Apartmány Študent Praha pripravujú aj konferenčné priestory pre Vaše školenia, rokovania alebo kurzy.

Praha Kunratice ubytovanie Apartmány Študent okolí
Ideálna príležitosť na vyžitie pre študentov a ostatných klientov predstavuje aj okolie koľají - neďaleko sa nachádza Kunratický les či prírodné kúpalisko Šeberák. Príjemné bývanie v Apartmánoch Študent v Prahe Kunraticiach ďalej zaručuje tiež skvelá dopravná dostupnosť do centra Prahy vďaka blízkosti metra a MHD.

Apartmán Praha 4 Student s.r.o. - Služba na recepcii je 24 hodínApartmán Praha 4 Student s.r.o. - možnosť pripojenia na internetApartmán Praha 4 Student s.r.o. - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Praha 4 Student s.r.o. - hotel má reštauráciuApartmán Praha 4 Student s.r.o. - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Praha 4 Student s.r.o. - Izby s vlastnou toaletouApartmán Praha 4 Student s.r.o. - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: